تماس مستقیم:  

شرکت اورنج هیلز آلمان

شرکت اورنج هیلز (Orange Hills™ GmbH) یکی از پیشگامان حوزه مشاوره مدیریت در کشور آلمان است که تخصص منحصربفردی در مدیریت نوآوری و توسعه چابک کسب و کارهای نوآورانه دارد. خدمات این شرکت توانمند آلمانی را می توان به سه حوزه اجرا، مشاوره و آموزش تقسیم نمود.

این شرکت امکان مدیریت نوآوری را با توسعه و پیاده سازی سیستم های مدیریت نوآوری فراهم آورده و از طریق خدمات آموزشی کارگاهی کاملاً بدون مشابه خود، توانمند سازی پرسنل سازمان شما را در خلق نوآوری توسعه می دهد. همچنین پیاده سازی موفقیت آمیز نوآوری از طریق منتورینگ و مربیگری توامان با ابزارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات از دیگر تخصص های اورنج هیلز می باشد.

اورنج هیلز در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ میلادی در میان بهترین شرکت های مشاوره مدیریت در زمینه های نوآوری، رشد و مدل های کسب و کار جدید در آلمان قرار گرفت و در سال ۲۰۱۶ از طرف مراجع تخصصی آلمانی، جایزه Top Consultant (مشاور برتر) را دریافت نمود.

Orange Hills

رویکرد موسسه فصل

hills cycle

امروزه نوآوری بیش از هر زمان دیگری در موفقیت کسب و کارها اهمیت یافته است. شاید از زمانیکه پیتر دراکر فقید جمله معروف کسب و کار چیزی جز نوآوری و بازاریابی نیست را بیان کرد، زمان بسیار زیادی نگذشته باشد، امّا متخصصان حوزه طراحی و توسعه کسب و کار در همین زمان کوتاه؛ نوآوری را به موفقیت یا عدم موفقیت کسب و کارها، چه پیشگام و چه نوپا، گره زده اند. امروزه نوآوری در کسب و کار پا را از حوزه های سنتی نوآوری در بسته بندی یا نوآوری در ارائه محصولات جدید فراتر گذاشته و ترکیب آن با رویکردهای نوین در زمینه مستندسازی و طراحی مدل های کسب و کار؛ نوآوری را به همه چیز کسب و کارهای موفق تبدیل نموده است.

موسسه فصل نیز بر اساس درک خود از نیازمندی های علاقمندان طراحی و توسعه کسب و کار و با در نظر گرفتن رویکرد شتابان کسب و کارهای ایرانی در زمینه بکارگیری و پیاده سازی مدل و ابزارهای نوآوری؛ خود را آماده ارائه خدماتی متمایز و منحصر بفرد به کارآفرینان نموده است. بر همین اساس این مجموعه با عقد قرارداد نمایندگی انحصاری خدمات و محصولات شرکت Orange Hills آلمان، زمینه را برای توسعه راهکارهای علمی و عملی پیاده سازی نوآوری آن هم در کلاس جهانی فراهم آورده و کارآفرینان فعال و علاقمند می توانند با همکاری مشاوران بین المللی حوزه کارآفرینی، مدیریت نوآوری و مدیریت تکنولوژی (فناوری)؛ خدماتی متمایز و بی مانند دریافت نمایند.

چالش ها و راهکارها

اگر شما نیز به یکی از چالش های ذیل در کسب و کار دچار شده اید، می توانید روی اورنج هیلز به عنوان یک بازوی توانمند مشاوره، اجرا و آموزش حساب باز کنید:

 • بسیاری از مشتریان اورنج هیلز در کسب و کار فعلی خود بسیار موفق هستند. پس مشتریان ما را الزاماً شرکت های بلاتکلیف، دچار افت درآمد، به پایان خط رسیده و در مرز ورشکستگی تشکیل نمی دهند (هر چند راهکارهای ویژه ای برای این گروه نیز داریم!). کسب و کارهای موفق بر بهینه سازی و بهبود مستمر موقعیت رقابتی خود در میان مشتریان متمرکز هستند و برای رسیدن به این هدف مدیریت پروژه های نوآوری و بهبود مدل کسب و کار، پیشنهاد ویژه ما به آن ها می باشد.
 • گروهی دیگر از مشتریان اورنج هیلز بواسطه ورود بازیگران جدید به صنعت (مانند رقبای کوچک اما چابک) یا فناوری های جدید، مدل کسب و کار فعلی خود را در خطر می بینند و می دانند بزودی جنگی بزرگ بر سر راه تصاحب سهم بازار یا حتی حفظ آن در راه است. در این مسیر دشوار ما با آن ها همراه خواهیم شد تا مدل کسب و کار خود را ضدگلوله نمایند!
 • گروهی دیگر از مشتریان اورنج هیلز را کسب و کارهایی تشکیل می دهند که ایده های جدیدی برای فرصت ها یا تقاضاهای جدید در بازار ندارد یا علیرغم وجود فرصت های کارآفرینی در بازار، توانایی و آمادگی کاوش، طراحی و پیاده سازی مدل های کسب و کارهای نوآورانه را در خود نمی بینند. ما برای توانمندسازی و مجهز نمودن آن ها به مدل های جدید کسب و کار در کنارشان هستیم!
 • و گروهی آخر مشتریان اورنج هیلز را کسب و کارهایی تشکیل می دهند که بواسطه فراموش کردن نقش نوآوری در توسعه و بهبود کسب و کار، خود را در سرازیری سقوط احساس می کنند و به یک بازوی محکم برای دوباره بالا کشیده خود نیاز دارند.

رویکرد اورنج هیلز

رویکرد اورنج هیلز در طراحی کسب و کار شامل یک چارچوب فرآیندی یکپارچه برای تبدیل ایده ها به کسب و کارهای جدید در موقعیت هایی می باشد که با عدم قطعیت بالایی مواجهه هستید. هنگام مواجهه با عدم قطعیت بالا، فرایند نوآوری ما به شما در تعریف و ساختاردهی به پروژه های نوآوری کمک شایان توجهی می کند، چه به دنبال توسعه مدل کسب و کار جدید خود باشید و چه توسعه خدمات، کالا یا نرم افزارهای کاربردی جدید را در سر می پرورانید.

نکته مهم آن است که اورنج هیلز بواسطه شش المان ذیل خود را از سایر مجموعه های ظاهراً مشابه و همرسته متفاوت می داند:

  • اورنج هیلز توانمندساز کسب و کارهای در نوآوری است نه یک مشاور مدیریت سنتی
  • اورنج هیلز فرهنگ سازمانی شما را به فرهنگ مرد عمل بودن تغییر می دهد، افرادی که برای هر تصمیم کوچکی به دنبال اخذ صدها مجوز و تاییدیه نیستند و بدون حاشیه و توقف کار را واقعاً به جلو می برند.
  • اورنج هیلز کسب و کار مشتری خود را به شیوه ای انقلابی متحول می نماید و از نو می سازد گویی که اگر تغییر رخ ندهند، در عرض ۱۲ ماه مشتری مذکور ورشکست خواهد شد.
  • اورنج هیلز با قدرت ادعا می کند که دنیای کاربران و مصرف کنندگان نهایی محصولات و خدمات مشتریان خود را حتی بهتر از خود مشتریان نهایی می شناسد.
  • اورنج هیلز به مدل های کسب و کار فکر می کند و بر آن ها تمرکز دارد، نه فقط یک مشت راهکار فنی ظاهراً جذاب و در باطن بی فایده
  • اورنج هیلز هنگام قضاوت در خصوص گزینه های نوآوری روی میز، بر اساس حقایق دنیای کسب و کار تصمیم می گیرد نه بر اساس سلایق و نظرات شخصی افراد دور میز!

 

ارتباط مستقیم

Orange Hills

کارآفرینان و سازمان های علاقمند به نوآوری، بهبود و توسعه (مدل) کسب و کار خود می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه فصل تماس گرفته یا از طریق آدرس پست الکترونیک aryan.aghili[at]orangehills.de به صورت مستقیم درخواست های خود را برای شرکت اورنج هیلز آلمان ارسال نمایند.

منوهای نصب در پنل مدیریت