خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

bootcampPMP.jpgاُردوی آمادگی آزمون PMP موسسه توسعه و آموزش فصل، ویژه علاقه مندان به سرمایه گذاری در زمینه کسب مدرک بین المللی مدیریت پروژه می باشد که می خواهند در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسند! این برنامه آموزشی 6 جلسه ای (48 ساعت) متمرکز بر مرور PMBOK Guide، آمادگی آزمون PMP و توسعه مهارت تست زنی افراد جهت شرکت در آزمون PMP می باشد و در کنار آموزش مدیریت پروژه، تست ها، نکته ها و مسائل مورد نیاز برای کسب بهترین نتیجه در آزمون را هدف قرار می دهد. بخش عمده ای از این برنامه به آزمون های آزمایشی آنلاین اختصاص دارد که در مجموع برنامه، 14 آزمون آزمایشی آنلاین (در مجموع 1500 تست آنلاین + 1000 تست حضوری) برای شرکت کنندگان فعال خواهد شد. با شرکت در این برنامه آموزشی علاوه بر تست های طبقه بندی شده، در 4 آزمون جامع 200 سوالی (شبیه سازی شده آزمون PMP) شرکت خواهید نمود. توصیه می شود از شرایط و شرح خدمات سایر گزینه های تضمینی اخذ مدرک PMP موسسه فصل (از 570 هزار تومان تا 5،700 هزار تومان) نیز اطلاع حاص فرمایید. برنامه تفصیلی اردوی 1،150 هزار تومانی PMP موسسه فصل به شرح شکل مقابل می باشد.

شهریه مشارکت در این برنامه آموزشی 1،150 هزار تومان می باشد و 5% تخفیف برای ثبت نام گروهی (3 نفر و بیشتر) یا ثبت نام زودهنگام در نظر گرفته شده است. شهریه مذکور شامل خدمات آموزش حضوری، 12 آزمون آنلاین، بسته آموزشی، تکمیل مراحل ثبت نام در PMI جهت اخذ Eligibility Code و تعیین تاریخ آزمون و تسهیل در پرداخت (انتقال) هزینه های ارزی آزمون می باشد.

توضیحات تکمیلی:
اُردوی آمادگی آزمون PMP در شش جلسه و در روزهای پایان هفته برگزار می شود و در طول این مدت شرکت کنندگان فقط و فقط بر آمادگی خود جهت حضور در آزمون PMP متمرکز می گردند. به عبارت دیگر شرکت کنندگان در طول مدت اُردو باید به طور موقّت از تمامی دغدغه های شغلی و حرفه ای خود منفک گردیده و تمامی زمان خود را صرف شرکت در کلاس های آموزشی و آزمون های آزمایشی نمایند. آموزش حضوری شامل 48 ساعت کلاس حضوری می باشد که در قالب مرور مدیریت پروژه و نکته و تست آزمون PMP ارائه می گردد.
در هر جلسه دو تا سه حوزه دانشی به طور کامل آموزش داده می شود و در همان روز، آزمون آزمایشی از تست های بانک آزمون های PMP همان حوزه های دانشی برگزار می گردد. پس از برگزاری آزمون، حل مشارکتی تست ها و رفع اشکال آن حوزه ها به عنوان یکی از اصلی ترین بخش های آموزشی اُردو انجام می شود تا افراد در همان روز  به اشکالات خود پی برده و به رفع اشکال بپردازند. پس از آموزش و تمرین تست های حوزه های دانشی در آخرین جلسه تست جامع شبیه سازی آزمون PMP به همراه رفع اشکال انجام می پذیرد.
PMExamBenefits.jpgدر طول 10 روز پس از کلاس حضوری و بر اساس برنامه مطالعاتی ارائه شده، 10 آزمون آنلاین طبقه بندی شده (در سطح دشوار و با ساختاری مشابه آزمون PMP) برای شرکت کنندگان فعال می شود تا افراد مهارت های تست زنی و دانش خود را در معرض ارزیابی نهایی قرار دهند. پس از مشارکت افراد در آزمون های آنلاین ده گانه، چهار آزمون نهایی جامع (به صورت آنلاین و شبیه سازی شده آزمون PMP) برگزار می گردد. از مهمترین نقاط قوت خدمات آزمون های آنلاین مرکز، گزارش های جامع و مستندی است که در پایان هر آزمون برای شرکت کنندگان ارسال می گردد. این گزارش حاوی کلیه سوالات آزمون، همراه با ذکر پاسخ داوطلب و پاسخ صحیح هر تست می باشد. همچنین بلافاصله پس از هر آزمون، داوطلبین می توانند از طریق سامانه آزمون نسبت به بررسی پاسخ تشریحی هر تست اقدام نموده و نقاط قوت و ضعف خود را بررسی نمایند.
لازم بذکر است افراد با پیشینه و سطح دانش و آمادگی اولیه متفاوتی جهت اخذ مدرک PMP اقدام می نمایند. بر همین اساس و با در نظر گرفتن تجارب برگزاری سالیانه ده ها برنامه آموزشی آمادگی آزمون PMP؛ زمان مورد نیاز جهت رسیدن افراد به آمادگی کامل بین 6 هفته تا 6 ماه برآورد می گردد. به منظور حمایت هر چه بیشتر داوطلبان با سطوح آمادگی اولیه و سوابق مختلف آموزشی؛ رفع اشکال و پشتیبانی آموزشی شش ماهه کاملاً رایگان در قالب ثبت نام در دوره فشرده (اردوی) آمادگی آزمون  PMP در نظر گرفته شده است تا افراد بتوانند با آرامش خاطر و در یک بازه زمانی نسبتا بلند مدت و انعطاف پذیر، نسبت به مطالعه و کسب آمادگی لازم مشغول شده و به محض دریافت تاییدیه آمادگی کامل از طرف مدرس برنامه آموزشی، نسبت به هماهنگی زمان آزمون و سفر خود اقدام نمایند.

مزایای کلیدی و خدمات ویژه اُردوی آمادگی آزمون PMP:
      - ارائه برنامه جامع مطالعاتی دو ماهه (PMP Study Plan)
      - 48 ساعت آموزش جامع استاندارد  Guide PMBOK و نکته و تست آزمون PMP
      - برگزاری 10 آزمون (شبیه سازی جامع و طبقه بندی شده) آنلاین PMP (کاملاً رایگان)
      - ارائه کلیه اسلایدهای آموزشی دوره (نسخه چاپی) و نقشه جامع فرآیندهای PMBOK
      - ارائه رایگان نسخه الکترونیک استاندارد، کتاب های مرجع آمادگی آزمون PMP (مانند Rita) و نرم افزار FASTRACK
      - برگزاری دو نوبت آزمون آنلاین و جامع ارزیابی نهایی (PMP Post-Test) جهت اعزام تضمینی (کاملاً رایگان)
      - تضمین 100% قبولی در آزمون و عودت سرمایه گذاری 990 هزار تومانی در صورت عدم پذیرش فرد تضمین شده
      - رفع اشکال و پشتیبانی آموزشی 24 ساعته در 7 روز هفته (به مدّت 6 ماه) تا لحظه آزمون (کاملاً رایگان)
      - تکمیل Application Form داوطلب و کلیه فرم های مورد نیاز عضویت در PMI
      - ترانسفر ارزی مبالغ عضویت در PMI و ثبت نام آزمون PMP (بدون دریافت هر گونه کارمزد)
      - تهیه کلیه مدارک مورد نیاز جهت گذراندن Random Audit احتمالی (کاملاً رایگان)

برای اطلاع از نزدیک ترین تاریخ برگزاری برنامه های آموزشی، به تقویم آموزشی موسسه توسعه و آموزش فصل مراجعه نمایید. سازمان های علاق مند به برگزاری این برنامه به صورت درون سازمانی، می توانند برای مشاوره، کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ساختار، هزینه مشارکت و دریافت پروپوزال، با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرند.

Sheidaei.jpg

آشنایی با طراح و مدرس برنامه آموزشی
مهندس شهرام شیدایی دانش آموخته کارشناسی مهندسی صنایع و دارنده گواهینامه PMP از موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) می باشد. مهندس شیدایی با سابقه فعالیت به عنوان مدیر برنامه ریزی و کنترل پروژه، مدیر PMO، مدیر پروژه و مشاور ارشد تدوین و استقرار متدلوژی مدیریت پروژه در صنعت ساخت، حمل و نقل، زیرساخت و تلکام درک جامعی از مفاهیم، آموزه ها و ابزارها و تکنیک های مدیریت پروژه در عمل را دارا می باشد و تا کنون در قالب برنامه های آموزشی متعددی استانداردهای مرجع مدیریت پروژه مانند PMBOK و ICB و آمادگی آزمون های حرفه ای چون PMP و IPMA را به فراگیران آموزش داده است. طراحی، راه اندازی و هدایت سیستم مدیریت پروژه در حوزه های مختلف دانشی در پروژه های عملی و عینی صنایع مختلف موجب گردیده تا شیوه آموزشی منحصربفرد وی که مبتنی بر دغدغه های عینی سازمان ها در مدیریت پروژه ها و طرح ها است، استقبال علاقمندان به فراگیری عملی دانش مدیریت پروژه و آمادگی هر چه بهتر آنان برای اخذ مدارک بین المللی این حوزه را بدنبال داشته باشد.

 آیا درباره گواهینامه حرفه ای PMP به اندازه کافی اطلاعات دارید!؟

اگر پاسخ شما منفی است، جای هیچ نگرانی وجود ندارد. چرا که هر آنچه را باید در خصوص این مدرک حرفه ای باید بدانید را در این صفحه می توانید مطالعه نمایید. همچنین پرسش های خود در این زمینه را که تا کنون جواب مشخصی برای آن نیافته اید، برای ما ارسال نمایید.

 

آشنایی با طراح و مدرس برنامه آموزشی

نظرات  

 
#7 باقر موسوي در تاریخ: پنج شنبه 21 خرداد 1394 ، ساعت 10:03 ق ظ
سلام

من عراقى هستم ايا اين گواهينامه معتبر است (يعنى بين المللى است يا خير )؟؟
باتشكر
موسوي
 
 
#6 مرکز آموزش فصل در تاریخ: یکشنبه 21 دی 1393 ، ساعت 05:10 ق ظ
ثبت نام یا رزرو در دوره از طریق فرم ثبت نام آنلاین در منو آموزش امکانپذیر می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با مرکز تماس بگیرید:
Telephone: 02188811061
Viber: 00989352454445
 
 
#5 مرکز آموزش فصل در تاریخ: یکشنبه 21 دی 1393 ، ساعت 05:10 ق ظ
دوستانی که در خارج از کشور یا شهرستان می باشند می توانند از طریق دوره آنلاین PMP اقدام نمایند.
 
 
#4 ک در تاریخ: شنبه 20 دی 1393 ، ساعت 08:10 ب ظ
سلام لطفا سوال محسن را شفاف توضیح دهید برای شهرستانها خیلی مشکل است با تشکر
 
 
#3 منصور بازگیر در تاریخ: شنبه 20 دی 1393 ، ساعت 09:10 ق ظ
متقاضی ثبت نام و گذراندن دوره می باشم.
لطفا در مورد انجام اقدامات لازم راهنمائی فرمایئد.
 
 
#2 محسن در تاریخ: جمعه 19 دی 1393 ، ساعت 03:10 ب ظ
با عرض سلام و تشكر بابت سايت بسيار مفيدي كه آرائه نموده ايد
لطفا بفرماييد براي دوره اي كه عنوان كرديد جهت گرفتن مدرك pmp حضور فيزيكي براي ٤٨ ساعت إلزامي هست ؟
يا ميتوان كليه مراحلي كه اشاره كرديد به صورت ان لاين انجام داد؟؟

با تشكر
محسن
 
 
#1 مجتبی نیکوفال در تاریخ: سه شنبه 24 تیر 1393 ، ساعت 07:04 ب ظ
با سلام
احتراما ضمن تشکر از ارائه خدمات مذکور در کشور و امکانات در نظر گرفته شده تقاضا دارم بفرمائید متوسط قبولی ها پس از هر دوره بصورت درصدی چگونه بوده و چند درصد از دوستان در آزمون واقعی PMP قبول شده اند .
با تشکر و امتنان
 

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید.