تماس مستقیم:  

اُردوی آمادگی آزمون PMP موسسه توسعه و آموزش فصل، ویژه علاقه مندان به سرمایه گذاری در زمینه کسب مدرک بین المللی مدیریت پروژه می باشد که می خواهند در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج برسند! این برنامه آموزشی ۶ جلسه ای (۴۸ ساعت) متمرکز بر مرور PMBOK Guide، آمادگی آزمون PMP و توسعه مهارت تست زنی افراد جهت شرکت در آزمون PMP می باشد و در کنار آموزش مدیریت پروژه، تست ها، نکته ها و مسائل مورد نیاز برای کسب بهترین نتیجه در آزمون را هدف قرار می دهد.

توضیحات تکمیلی:
اُردوی آمادگی آزمون PMP در شش جلسه و در روزهای پایان هفته برگزار می شود و در طول این مدت شرکت کنندگان فقط و فقط بر آمادگی خود جهت حضور در آزمون PMP متمرکز می گردند. به عبارت دیگر شرکت کنندگان در طول مدت اُردو باید به طور موقّت از تمامی دغدغه های شغلی و حرفه ای خود منفک گردیده و تمامی زمان خود را صرف شرکت در کلاس های آموزشی و آزمون های آزمایشی نمایند. آموزش حضوری شامل ۴۸ ساعت کلاس حضوری می باشد که در قالب مرور مدیریت پروژه و نکته و تست آزمون PMP ارائه می گردد.
در هر جلسه دو تا سه حوزه دانشی به طور کامل آموزش داده می شود و در همان روز، آزمون آزمایشی از تست های بانک آزمون های PMP همان حوزه های دانشی برگزار می گردد. پس از برگزاری آزمون، حل مشارکتی تست ها و رفع اشکال آن حوزه ها به عنوان یکی از اصلی ترین بخش های آموزشی اُردو انجام می شود تا افراد در همان روز  به اشکالات خود پی برده و به رفع اشکال بپردازند. پس از آموزش و تمرین تست های حوزه های دانشی در آخرین جلسه تست جامع شبیه سازی آزمون PMP به همراه رفع اشکال انجام می پذیرد.
در طول ۱۰ روز پس از کلاس حضوری و بر اساس برنامه مطالعاتی ارائه شده، ۱۰ آزمون آنلاین طبقه بندی شده (در سطح دشوار و با ساختاری مشابه آزمون PMP) برای شرکت کنندگان فعال می شود تا افراد مهارت های تست زنی و دانش خود را در معرض ارزیابی نهایی قرار دهند. پس از مشارکت افراد در آزمون های آنلاین ده گانه، چهار آزمون نهایی جامع (به صورت آنلاین و شبیه سازی شده آزمون PMP) برگزار می گردد. از مهمترین نقاط قوت خدمات آزمون های آنلاین مرکز، گزارش های جامع و مستندی است که در پایان هر آزمون برای شرکت کنندگان ارسال می گردد. این گزارش حاوی کلیه سوالات آزمون، همراه با ذکر پاسخ داوطلب و پاسخ صحیح هر تست می باشد. همچنین بلافاصله پس از هر آزمون، داوطلبین می توانند از طریق سامانه آزمون نسبت به بررسی پاسخ تشریحی هر تست اقدام نموده و نقاط قوت و ضعف خود را بررسی نمایند.

لازم به توضیح است که یک پکیج آنلاین و تحت وب شامل فیلم و متریال آموزشی به همراه بیش از ۲۰۰۰ سوال تستی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.
این برنامه آموزشی که از نظر محتوا، اهداف آموزشی، نحوه ارائه، ارزیابی، سوابق و توانمندی تیم آموزشی و چارچوب های بهبود کیفی مستمر؛ مورد تأیید و تصدیق PMI (مؤسسه مدیریت پروژه) می ¬باشد و در سایت رسمی این مؤسسه با کد SEASONTD-AA90-PMPCC ثبت شده است، تنها بسته آمادگی آزمون به زبان فارسی ثبت شده در سایت رسمی PMI می باشد.

لازم بذکر است افراد با پیشینه و سطح دانش و آمادگی اولیه متفاوتی جهت اخذ مدرک PMP اقدام می نمایند. بر همین اساس و با در نظر گرفتن تجارب برگزاری سالیانه ده ها برنامه آموزشی آمادگی آزمون PMP؛ زمان مورد نیاز جهت رسیدن افراد به آمادگی کامل بین ۶ هفته تا ۶ ماه برآورد می گردد. به منظور حمایت هر چه بیشتر داوطلبان با سطوح آمادگی اولیه و سوابق مختلف آموزشی؛ رفع اشکال و پشتیبانی آموزشی شش ماهه کاملاً رایگان در قالب ثبت نام در دوره فشرده (اردوی) آمادگی آزمون  PMP در نظر گرفته شده است تا افراد بتوانند با آرامش خاطر و در یک بازه زمانی نسبتا بلند مدت و انعطاف پذیر، نسبت به مطالعه و کسب آمادگی لازم مشغول شده و به محض دریافت تاییدیه آمادگی کامل از طرف مدرس برنامه آموزشی، نسبت به هماهنگی زمان آزمون و سفر خود اقدام نمایند.

برنامه درسی دوره

ارائه برنامه جامع مطالعاتی دو ماهه (PMP Study Plan)
48 ساعت آموزش جامع استاندارد Guide PMBOK و نکته و تست آزمون PMP
برگزاری 10 آزمون (شبیه سازی جامع و طبقه بندی شده) آنلاین PMP (کاملاً رایگان)
ارائه کلیه اسلایدهای آموزشی دوره (نسخه چاپی) و نقشه جامع فرآیندهای PMBOK
ارائه رایگان نسخه الکترونیک استاندارد، کتاب های مرجع آمادگی آزمون PMP (مانند Rita) و نرم افزار FASTRACK
برگزاری دو نوبت آزمون آنلاین و جامع ارزیابی نهایی (PMP Post-Test) جهت اعزام تضمینی (کاملاً رایگان)
تضمین 100% قبولی در آزمون و عودت سرمایه گذاری 990 هزار تومانی در صورت عدم پذیرش فرد تضمین شده
رفع اشکال و پشتیبانی آموزشی 24 ساعته در 7 روز هفته (به مدّت 6 ماه) تا لحظه آزمون (کاملاً رایگان)
تکمیل Application Form داوطلب و کلیه فرم های مورد نیاز عضویت در PMI
ترانسفر ارزی مبالغ عضویت در PMI و ثبت نام آزمون PMP (بدون دریافت هر گونه کارمزد)
تهیه کلیه مدارک مورد نیاز جهت گذراندن Random Audit احتمالی (کاملاً رایگان)

منوهای نصب در پنل مدیریت