تماس مستقیم:  

مدیریت پروژه یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین مشاغلی است که فارغ التحصیلان هر یک از رشته های فنی، مهندسی و مدیریت می توانند دنبال کنند. با در نظر گرفتن انبوه طرح های ملّی و منطقه ای توسعه اقتصادی کشور، آینده شغلی در رشته مدیریت پروژه می تواند امنیت شغلی و درآمد بالایی را برای دنبال کنندگان این حرفه بهمراه داشته باشد. شاید به همین دلیل است که اکثر فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی علاقه زیادی به جذب شدن در سازمان های پروژه محور و فعالیت در این عرصه را دارند و هر روز در جراید و شبکه اینترنت شاهد معرفی فرصت های شغلی بی شماری در این حوزه هستیم! عنوان های شغلی متعدد از برنامه ریزی و کنترل پروژه های ساختمانی تا مدیریت دفتر پروژه بانک های تجاری که طیف گسترده ای از صنایع نفت و گاز، عمران و شهرسازی، فناوری اطلاعات و مخابرات، انرژی و نیرو را در برمی گیرند، در عین جذابیت می توانند سردرگمی علاقه مندان و واجدین شرایط را بدنبال داشته باشند.

نقطه آغاز برای شروع مسیر (کارراهه) شغلی در این حرفه کجاست؟ چگونه می توان یک مدیر پروژه توانمند شد؟ امکان اشتغال من به عنوان مدیر پروژه های بین المللی چقدر است؟ آیا برای ورود به حرفه مدیریت پروژه باید از دوران کارآموزی به فکر برنامه ریزی شغلی افتاد؟ آیا انتخاب یک پایان نامه در حوزه مدیریت پروژه می تواند در بیشتر دیده شدن رزومه من موثر باشد؟ دارندگان مدرک دیپلم نیز می توانند مسیر شغلی مدیریت پروژه را دنبال کنند؟این سئوالات و تعداد بسیار زیادی سئوالات دیگر که ذهن شما و بسیاری دیگر از علاقه مندان حوزه مدیریت پروژه را درگیر خود نموده است، جواب های کاملاً قاطعی ندارند. این نه بدان معنی است که امکان پاسخگویی به این پرسش ها وجود ندارد، بلکه تعبیر آن این است که راه های بسیار زیادی برای درگیر شدن در این حوزه و دنبال کردن آن به عنوان یک حرفه وجود دارد.

موسسه توسعه و آموزش فصل، به عنوان نماینده رسمی آموزش مؤسسه مدیریت پروژه (PMI)، راهکار مشخص و اثربخشی را برای علاقه مندان ورود به حوزه مدیریت پروژه ارائه می نماید:

کارگاه شبیه سازی مدیریت پروژه!
راهکاری که افراد با هر سطح تحصیلات (دیپلم تا دکتری)، با هر میزان تجربه کاری غیر حرفه ای و در هر سنی می توانند انتخاب نمایند. در این راهکار با انتخاب یک برنامه آموزشی حرفه ای که بر اساس استانداردهای مؤسسه مدیریت پروژه طراحی شده است و توسط مدرسین دارای مدارک حرفه ای مدیریت پروژه تدریس می شود، با گذراندن ۲۴ ساعت آموزش کارگاهی و مبتنی بر شبیه سازی یک پروژه فرضی بر اساس استاندارد رسمی این حرفه (PMBOK Guide)، به حوزه مدیریت پروژه قدم خواهید گذاشت و با گذراندن آزمون پایانی، گواهینامه معتبر مدیریت پروژه (مورد تایید PMI) را اخذ خواهید نمود. فراگیری دانش مدیریت پروژه و همراه داشتن این گواهینامه تاثیر بسزایی در دیده شدن شما توسط کارفرمایان خواهد داشت و شانس شما را برای ارتقا شغلی و فعالیت در سازمان های پروژه محور افزایش خواهد داد. تفاوت این گواهینامه با سایر گزینه های آموزشی موجود، کد فعالیت (Activity Code) مرتبط با این برنامه آموزشی است که در سایت رسمی PMI ثبت شده است و اعتبار این گواهینامه به استناد صدور آن توسط نماینده رسمی آموزشی PMI بسیار بیشتر از سایر مدارک حرفه ای (غیر آکادمیک) مدیریت پروژه در این سطح می باشد.

 

مزایای این برنامه آموزشی:
– مورد تایید مؤسسه مدیریت پروژه (PMI) آمریکا
– ارائه گواهینامه معتبر و تحت اعتبار PMI
– تدریس کارگاهی و مفهومی با هدف درک صحیح اجزا و ارکان نظام مدیریت پروژه
– همراه با اجرای پروژه نمونه، شبیه سازی، کارگروهی و تحلیل مطالعات موردی
– تدریس توسط مدیر پروژه حرفه ای و مجرب با مدرک ®PMP
– هزینه سرمایه گذاری مناسب و گزینه های تخفیفاتی ویژه

برنامه درسی دوره

آشنایی با چارچوب مدیریت پروژه سازمانی
آشنایی با فاز آغازین پروژه و کلیه فعالیت ها، فرآیندها، رویه ها و مسئولیتهای مرتبط با آن
معرفی پروژه فرضی
گروه بندی تیم های بر اساس ساختار پروژه فرضی
آشنایی با فاز برنامه ریزی پروژه و کلیه فعالیتها، فرآیندها، رویه ها و مسئولیتهای مرتبط با آن
آشنایی با فاز اجرا و کنترل پروژه و کلیه فعالیتها، فرآیندها، رویه ها و مسئولیت های مرتبط با آن
ارائه To Do List توسط مدیر پروژه
اجرای فعالیتها و بسته های کاری
تست کیفیت و محدوده پروژه
پاسخ به ریسکهای شناخته شده و جدید
تحویل خروجی های پروژه به کارفرما و دریافت تائیدیه در طول زمان مشخص شده
آشنایی با فاز اتمام پروژه و کلیه فعالیتها، فرآیندها، رویه ها و مسئولیتهای مرتبط با آن

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

منوهای نصب در پنل مدیریت