تماس مستقیم:  

فدراسیون بین المللی مهندسان مشاور یا به اختصار فیدیک نهادی بین المللی است که نام آن برای بسیاری از مهندسان و مدیران تداعی کننده مفاهیمی چون قراردادهای پیمانکاری و شرایط حقوقی می باشد. امّا اهداف، ساختار و رسالت واقعی این نهاد بین المللی چیست و آشنایی با فعالیت ها و استانداردهای فیدیک چگونه می تواند در توسعه مسیر شغلی و حرفه ای فعالان حوزه صنعت پیمانکاری و مشاوره موثر باشد؟ متاسفانه علیرغم قدمت نسبی فیدیک در صنعت ساخت کشور، هنوز هم در میان اهالی فن؛ تعریف و چارچوب صحیحی از اهداف، رسالت و ارکان این سازمان، انواع موافقت نامه ها (Agreements) و قراردادهایش (Contracts) وجود ندارد. بر همین اساس و با در نظر گرفتن اهمیت روز افزون استانداردهای فیدیک در تحولات آتی و فرصت های پیش روی بنگاه های اقتصادی کشور، موسسه توسعه و آموزش فصل با همکاری متخصصین بنام و شناخته شده این حوزه، کارگاه فشرده فیدیک را برگزار می نماید.

سرفصل های برنامه آموزشی:
در این کارگاه آموزشی که در ۱۶ ساعت برگزار می گردد، فراگیران با سازمان، فرم های نمونه موافقت نامه، و فرم های نمونه قراردادهای فدراسیون بین المللی مهندسان مشاور (فیدیک) و کلیات این نوع استانداردهای قراردادی آشنا خواهند شد. مشارکت در این کارگاه آموزشی، فرصتی مناسب جهت سازمان دهی شیوه های عملیاتی و رویکردهای راهبردی سازمان ها در حوزه قراردادهای کلان صنعت ساخت می باشد. این برنامه آموزشی آشنایی مهندسان، مدیران ارشد، مدیران پروژه و کارشناسان و مدیران حقوقی-قراردادی، کارشناسان پیمان و رسیدگی در شرکت های مهندسی ساخت پروژه محور، وکلا،مشاوران حقوقی و داوران با سازمان و نمونه موافقت نامه ها و قرارداد های فیدیک را هدف قرار داده است.
پس از شرکت در این کارگاه آمزوشی، شرکت کنندگان خواهند توانست با ساختار سازمان این فدراسیون و همچنین وجوه افتراق و اقتران نمونه های قراردادی بین المللی فیدیک آشنا شده و در انتخاب و استفاده از این مدل های قراردادی، به درستی تصمیم گیری نمایند. سرفصل های این برنامه آموزشی به شرح ذیل می باشد:
– مرور کلی بر فیدیک و سازمان آن
– بررسی نمونه های موافقت نامه ای فیدیک
– بررسی نمونه های قراردادی فیدیک

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

منوهای نصب در پنل مدیریت