تماس مستقیم:  

۷ مزیت کلیدی مشاوره سرمایه گذاری

به عنوان یک سرمایه گذار در بازار بورس اوراق بهادار، سبدی از سهم های مختلف را در اختیار دارید و در طول هفته نسبت به مدیریت این سبد تصمیماتی را اتخاذ می نمایید. امّا آیا روزانه تمامی سهم های بازار را بررسی و تجزیه و تحلیل می نمایید؟ آیا صرفاً به اتکای اخبار و شایعات، پیش بینی های درستی از روند قیمت آتی سهم های خود را بدست می آورید؟ آیا استراتژی میان مدّت و بلند مدّت مشخص و معین در خرید و فروش سهم های خود اتخاذ نموده اید؟

پاسخ بیش از ۸۰ درصد فعالان بازار به حداقل یکی از پرسش های اساسی فوق منفی می باشد و این یکی از اصلی ترین عوامل هیجانات منفی در میان طیف وسیعی از سرمایه گذاران است. هر سرمایه گذاری با هدف بیشتر نمودن ارزش سبد سهم های خود اقدام به خرید و فروش می نماید ولی در بسیاری از موارد، علیرغم کسب مقادیری سود، حداکثر سود قابل کسب در آن بازه زمانی را بدست نمی آورد. با در نظر گرفتن این مقدمه، بهره مندی از خدمات مشاوره سرمایه گذاری که مبتنی بر تحلیل پیوسته روند قیمت سهم های سود آور بازار می باشد تا حد زیادی از استرس سرمایه گذاران را کاهش می دهد و با فراهم آوردن مزایای کلیدی ذیل می تواند افزایش میزان سود آوری پورتفوی هر سرمایه گذاری را تضمین نماید:

    ۱- ردیابی و نظارت بر نحوه عملکرد و سود آوری سبد سهام سرمایه گذار
۲- تخصیص بهینه سرمایه از طریق فروش سهم های با پتانسیل سود آوری اندک
۳- مدیریت ریسک پورتفوی بواسطه فروش بهنگام سهم های در حال ریزش قیمت
۴- خرید در کمترین قیمت ممکن و فروش در بالاترین قیمت قابل دستیابی برای هر سهم
۵- بدست آوردن تصویر زمانی مناسب از سود آوری پورتفوی سرمایه گذار در قالب های زمانی کوتاه مدّت، میان مدّت و بلند مدّت
۶- اتخاذ تصمیمات درست تر از طریق بی اعتنایی به شایعات ساختگی و جو سازی های روانی بازار
۷- انباشت هر چه بیشتر سرمایه بواسطه سرمایه گذاری مجدد سود سهام در سهم هایی که شناخت کمتری از آن دارید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات قابل ارایه به سرمایه گذاران با موسسه توسعه و آموزش فصل تماس بگیرید.


Fatal error: Namespace declaration statement has to be the very first statement or after any declare call in the script in /home/seasontd/domains/seasontd.ir/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce/vendor/nesbot/carbon/src/Carbon/Traits/Modifiers.php on line 12