تماس مستقیم:  

سه اپراتور در قاب اینستاگرام: ایرانسل و همراه اول سایه به سایه در حال رقابت!

از منظر تعداد دنبال کننده، ایرانسل با قریب به ۶۲ هزار فالوور در رتبه اول، همراه اول با ۷۰% این تعداد در رتبه دوم و رایتل با کمتر از ۴ درصد این رقم رتبه آخر را به خود اختصاص داده است. تعداد پست های ایرانسل دو و نیم برابر همراه اول و پست های رایتل کمتر از ۴۰% همراه اول است.
بررسی دقیق تر آمار سه اپراتور در ۳ ماهه گذشته (۹۰ روزه) نیز جالب توجه است. ایرانسل با ۱۶۰ هزار لایک در کل پست ها رتبه اول را به خود اختصاص داده و این رقم برای همراه اول ۹۵ هزار لایک و برای رایتل تنها ۲۷۰۰ لایک می باشد.
البته کامنت های دریافت شده توسط همراه اول سه هزار کامنت بیشتر از ۱۶،۷۰۰ کامنت ایرانسل می باشد که با در نظر گرفتن تعداد پست ها، همراه اول نرخ متوسط ۲۴۰ کامنت به ازای هر پست را به خود اختصاص می دهد که اختلاف قابل توجهی نسبت به متوسط ۱۶۱ کامنت در هر پست ایرانسل دارد. رقم مشابه برای رایتل تنها ۱۰ کامنت در هر پست می باشد.
پست ۲۲ می ۲۰۱۶ ایرانسل در خصوص جایزه فیلم فروشنده در جشنواره کن توسط اصغرفرهادی و شهاب حسینی با ۲۴۷۹ لایک بیشترین لایک را در مجموع سه اپراتور دریافت نموده است و پست همراه در خصوص پیش بینی بازی والیبال ایران و مصر (در تاریخ ۱۲ آگوست ۲۰۱۶) با ۲۳۱۵ لایک رکورد دار لایک های ۹۰ روز گذشته این اپراتور است. البته کمپین خیریه لبخندبساز ایرانسل نیز با استقبال و لایک بالای ۲۲۷۰ تایی توسط کاربران مواجه شده است.
لازم بذکر است پست پیش بینی بازی والیبال ایران و مصر همراه اول با ۲۵۵۱ کامنت رکورد دار میزان کامنت های این اپراتور و سایر اپراتورها در ۹۰ روز گذشته است. این مورد در خصوص سایر پست های پیش بینی بازی های والیبال همراه اول نیز تکرار شده است. البته پست های اگه گفتی ایرانسل نیز علیرغم مرتبط نبودن به رویداد ورزشی مشخصی با میانگین ۷۰۰ کامنت توانسته توجه قابل قبولی را جذب نماید و رکورددار کامنت های پست های همین اپراتور باشد. بیشترین لایک های رایتل ۱۴۶ لایک می باشد که مربوط به پست تبریک روز تامین اجتماعی است و همین پست با ۶۶ کامنت رکورد دار پست های رایتل است.
توضیح: تاریخ استخراج گزارش ها و آمار صفحات بررسی شده، ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ می باشد.

 

ژوئن 17, 2018

0 پاسخ به "سه اپراتور در قاب اینستاگرام: ایرانسل و همراه اول سایه به سایه در حال رقابت!"

  1. بابک . آزادبخت.می 22, 2019 از 8:03 ب.ظپاسخ

    سلام فقط بااین همه تبلیغات بیخودی من چند وقته از هر سه اپراتور درخواست سیمکارت مشابه کردم که هر کدوم منو پی نخود سیاه فرستادند بابا من خریدار بدون تبلیغات هستم چرا جواب منو نمیدید. با تشکر
    ۰۹۱۲۴۱۹۹۷۱۱

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوهای نصب در پنل مدیریت