تماس مستقیم:  

تست رایگان کارآفرینی

کارآفرین کسی است که یک فعالیت تجاری پرمخاطره را با ریسک مشخصی و برای کسب سود بالقوه ایجاد می‌کند، توسعه می‌دهد و اداره می‌کند. ضریب استعداد کارآفرینی (EQ) یا Entrepreneur Quotient روشی است که فرد با آن می‌تواند ویژگی های شخصی خود را با ویژگی های کارآفرینان موفق مقایسه کند.

تست کارآفرینی مرکز توسعه و آموزش فصل از ۷۰ پرسش اساسی تشکیل شده است که مهمترین معیارهای روانشناختی و اخلاقی فرد از دیدگاه کارآفرینی را مورد پرسش قرار می دهد. این تست که بر اساس شاخص EQ طراحی شده است، مشخص می نماید که خصوصیات روانشناختی و اخلاقی شما به چه میزان با روحیه کارآفرینان موفق سازگار است. به افرادی که در این تست موفق به کسب امتیاز بیش از ۳۵ شوند توصیه می شود که در راستای فراگیری اصول مدیریت و کارآفرینی به همراه مهارت های نگارش و تدوین طرح کسب و کار سرمایه گذاری نمایند! برای دریافت این تست روی تصویر زیر کلیک نمایید یا به این صفحه مراجعه کنید!

معرفی کارگاه Business Plan و مبانی MBA

کارگاه Business Plan و مبانی MBA فرصتی ویژه برای افرادی است که می خواهند در یک دوره ترمیک ۱۸ ساعته و با سرمایه گذاری مناسب، علاوه بر گذراندن یک دوره Mini MBA و آشنایی با اصول و مبانی مدیریت و سازمان، نحوه نگارش و تدوین طرح کسب و کار را با استفاده از نرم افزار حرفه ای Business Plan Pro بیاموزند. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه آموزشی به صفحه اختصاصی این رویداد مراجعه نمایید.


Fatal error: Namespace declaration statement has to be the very first statement or after any declare call in the script in /home/seasontd/domains/seasontd.ir/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce/vendor/nesbot/carbon/src/Carbon/Traits/Modifiers.php on line 12