تماس مستقیم:  

درباره موسسه توسعه و آموزش فصل

موسسه توسعه و آموزش فصل در سال ۱۳۷۸ (در قالب دپارتمان آموزشی فصل رایانه) و در جهت تأمین نیازها و ارائه خدمات آموزشی به مشتریان این شرکت راه اندازی گردید. پس از ده سال فعالیت، علی الخصوص در زمینه تأمین آموزش های مبتنی بر نرم افزارهای تولیدی فصل رایانه، حیطه فعالیت های آموزشی و مشاوره ای فصل رایانه در راستای ارائه خدمات به سایر صنایع و در سایر حوزه های دانش مدیریت گسترش یافت و در طول مدت کوتاهی موسسه توسعه و آموزش فصل تشکیل گردید.

در حال حاضر موسسه فصل یک ارائه دهنده تخصصی خدمات مشاوره ای و آموزشی در حوزه های مدیریت پروژه، مدیریت حقوقی، مدیریت مالی (سرمایه گذاری)، مدیریت کالا، مدیریت کسب و کار و مدیریت بازرگانی می باشد. این مجموعه با هدف رفع نیازهای افراد و بنگاه های اقتصادی به توسعه مهارت های حرفه ای و پیاده سازی راهکارهای سازمانی بر تولید و ارائه خدمات دانش محور در قالب خدمات آموزشی و خدمات مشاوره ای-اجرایی متمرکز گردیده است.
موسسه توسعه و آموزش فصل در طول بیش از یک دهه از فعالیت خود، موفق به ارائه خدمات تخصصی به سازمان های دولتی و خصوصی در صنایع مختلف و برگزاری صدها سمینار، کارگاه و دوره آموزشی گردیده است و جایگاه خود را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات حرفه ای دانش محور (Knowledge-based Professional Services) در ایران تثبیت نموده است.

با هدف ارائه خدمات حمایتی مناسب به متولیان دست اندرکاران حوزه کارآفرینی و توسعه کسب و کارهای جدید، موسسه توسعه و آموزش فصل از سال ۱۳۸۷ و با تمرکز بر تخصص و توانمندی بنیانگذاران خود؛ اقدام به طراحی و ارائه خدماتی تخصصی و ویژه در حوزه های مشاوره، اجرا و آموزش کارآفرینی نمود و با اتخاذ رویکرد بهبود مستمر، غنی سازی و متناسب نمودن پیوسته شرح و نحوه ارائه خدمات خود را با نیازهای کارآفرینان در دستور کار قرارداده است.

این مجموعه از سال ۱۳۹۰ با اتخاذ رویکردی بین المللی به حوزه مدیریت پروژه، ضمن اخذ تاییدیه رسمی از عالی ترین مرجع مدیریت پروژه در سطح بین الملل (موسسه مدیریت پروژه آمریکا)، و با در نظر گرفتن نیاز سازمان ها و افراد فعال در این زمینه اقدام به طراحی و تولید خدمات آموزشی و مشاوره ای نوآورانه ای نمود. برگزاری اولین دوره های آموزشی مورد تایید موسسه مدیریت پروژه آمریکا به زبان فارسی و در داخل کشور از جمله اولین دستاوردهای شاخص این حرکت رو به جلو بوده است.

از سوی دیگر در سال ۱۳۹۰ با پایه گذاری انجمن توسعه همکاری های مشترک حقوق و مدیریت و برگزاری اوّلین همایش از سلسله همایش های آشتی حقوق و مدیریت با عنوان “همایش مدیریت و مهندسی ساختار قراردادها” در مسیر توسعه مهارت های مدیریت حقوقی گام برداشته و تاکنون بیش از یکصد رویداد آموزشی در عناوین و بخش های مختلف این حوزه را برگزار نموده است. هم اکنون موسسه فصل علاوه بر تامین نیازهای آموزشی این حوزه، خدمات منحصر بفردی را در زمینه هایی چون مدیریت قرارداد و تدارکات، مدیریت ادعا به سازمان های کشور ارائه می نماید. لازم بذکر است مفهوم مدیریت حقوقی آمیخته ای از حقوق کلاسیک و مدیریت کسب و کار و از مهم ترین نیازهای آموزشی نامشهود مهارت های مدیران و کارشناسان فنی و غیرفنی در سازمان های ایرانی می باشد.

منوهای نصب در پنل مدیریت